PRacownik
Biznes, mężczyźni
Dodane przez: Biuro Prasowe Starter
Treści źródłowe: Biuro Prasowe Starter

Coaching, consulting - profesjonalne rozwiązania dla przedsiębiorstw

W naszym pomocnym tekście przedstawiamy kwestia z dziedziny gospodarczej, które są niezwykle ważne w obecnym czasie. Powinien poznać je każdy przedsiębiorca pragnący zdobyć wiele w współczesnym, niełatwym finansowo świecie. Namawiamy do lektury.
dokumenty
Dodane przez: Ian Lamont
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy warto zatrudniać się na postawie umowy zlecenia czy umowy o dzieło, a może atrakcyjniejszy będzie outsourcing pracowniczy? Czy na postawie tych umów należy nam się prawo do zwolnienia lekarskiego? Ten rok wprowadził troszkę zmian.

Duża liczba z nas rozważa, jakie profity poza wypłatą oczywiście uzyska zatrudniając się na wszelkiego rodzaju umowy o pracę. Głównewątpliwości wzbudza przede wszystkim umowa zlecenie i to, czy od niej odprowadzane są składki zus jak również czy na tej podstawie przysługuje personelowi zwolnienie lekarskie.
Produktywność w pracy
Dodane przez: Scott Maxwell
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Umowy rodzaju IT - czyli, kilkanaście słówek na temat tego, jakie rzeczy warto na ich temacik wiedzieć

Jak się okazuje, nasz dzisiejszy temat, czyli temacik związany z tworzeniem umów typu IT, bywa zwykle brany w dość leciutki sposób, chociaż bywa on bardzo istotny nie tyle dla pracodawcy, co dla samiutkiej persony, która to takiego typu umowę ma otrzymać oraz ponad wszystko Podpisać.
ergonomia stanowiska komputerowego
Dodane przez: Moll
Treści źródłowe: Moll

Podstawy ergonomii miejsca pracy

Nie ulega dyskusji, iż optymalne zorganizowanie stanowisk pracy to baza do wzorowego wypełniania obowiązków związanych z pracą zawodową. Kilka lat do tyłu nie skupiano się na tym jakoś mocno, jednak w ostatnim czasie da się bez problemu dostrzec, że sytuacja ta zmieniła się. Przede wszystkim zaczęli sobie z tego zdawać sprawę szefowie firm, którzy podążają do tego, aby zatrudnieni mieli odpowiednie otoczenie do tego, by być w jak najwyższym stopniu dobrze zorganizowanymi.
obrazeczek - firma
Dodane przez: Presidencia de la República Mexicana
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czym jest outsourcing?

Kadry, księgowość - co możemy zlecić firmie zewnętrznej i jakie to przyniesie korzyści?


Czym jest outsourcing?

Outsourcing, innymi słowy przekazanie części funkcji czy też procesów firmowych zewnętrznej, wyspecjalizowanej w konkretnej dziedzinie firmie outdoorowej, to coraz modniejsze hasło pośród małych oraz średnich przedsiębiorców.
korporacja
Dodane przez: skha818
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W obecnych czasach praca jest bardzo cennym aspektem, dlatego trzeba ją stale doceniać

Każdy chce pracować. W szczególności ludzie młodzi oraz ci po studiach nie mają ochoty być finansowym obciążeniem dla rodziców czy państwa.


branża
Dodane przez: Homeandgardners
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czym jest rachunek do umowy o dzieło i które powinien on posiadać elementy?

Istnieją różne postaci rozliczania się z szefem. Jak wiemy, mógłby zostać to stosunek pracy opierany o umowę o pracę. W wypadku posiadania poprzez kadrowicza działalności rynkowej, może on swemu pracodawcy zwyczajnie sporządzić fakturę.
Przedsiębiorstwa
Dodane przez: frankieleon
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Premia typu uznaniowego - czyli, następny tekst z cyklu "z jaką rzeczą to się zjada?"

Co to jest premia dobrze wie każdziutki pracownik i każdziutki pracownik wie, iż od czasu do czasu należy niewiarygodnie się namęczyć, żeby taką otrzymać. Istnieje parą rodzajów premii, jednak chyba nadająca największe zadowolenie PRacownikowi bywa premia zwana Uznaniową, albowiem jej otrzymanie daje nam znać, że nasz prezes docenia naszą robotę oraz bywa z niej bardzo zadowolony - co daje naszym osobom nie jedynie dodatkowy zastrzyk gotówki, ale również przy okazji bardzo dużo satysfakcji.
laboratorium
Dodane przez: Karen Mardahl
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W której specjalizacji będzie najwięcej ofert pracy?

2018 rok będzie pozytywny dla pracobiorców – ilość ofert pracy będzie wzrastać, przede wszystkim w handlu, obsłudze klienta jak też finansach. W pewnych branżach, jak IT, wyraźnie zaczyna już być odczuwalny niedostatek wykwalifikowanej kadry.
monitoring

Agencje pracy zyskują coraz większe poważanie wszystkich poszukujących zatrudnienia

Jeszcze do niedawna proces zatrudniania wyglądał tak, iż poszukujący pracy idzie do działu kadr zakładu pracy, w którym ma zamiar ubiegać się o zatrudnienie i zostawia tam CV razem z listem motywacyjnym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.