Pracownicy
coach biznesowy
Dodane przez: Deb Nystrom
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Coaching cieszy się popularnością

Spory wybór szkoleń różnego rodzaju znajduje zainteresowanie jeszcze szerszych grup odbiorców. Wyjątkowo przygotowane rozwiązania oraz cykle szkoleń, jednak też warsztatów są polecane również przez fachowców oraz najróżniejszej maści przedsiębiorców. Imponujące wzięcie, jakie ma teraz na obszarze całej Polski biznes coaching doczekał się wielu poleceń również w kręgach specjalistów.
badania
Dodane przez: Leslie Richards
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak duże znaczenie mają szkolenia dla pracowników oraz firmy, na co zwracać uwagę podczas ich wybierania.

O bardzo dużym znaczeniu szkoleń wiadomo od dawna, jeżeli firma chce zachować konkurencyjność wśród innych, to musi inwestować nie tylko w nowoczesne Urządzenia, maszyny i systemy informatyczne, lecz także w pracowników.
oceny
Dodane przez: Dick Thomas Johnson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Właściwy sposób na doroczne roliczenie się z Urzędem Skarbowym

Każdego roku w miejscach Sylwestra w Twoim otoczeniu pojawia się nowy wątek dialogów. Tyczy się on niezbędnej dla dorosłych osób czynności skarbowej, czyli podzielenia się z naszymi urzędniczkami wiedzą odnośnie zdobytych przez nas dochodów.
wycena
Dodane przez: dhub limited
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rezerwy na świadczenia pracownicze i rozmaite metody ich wyceniania

Rezerwy na świadczenia pracownicze to rezerwy powiązane z nadchodzącymi zobowiązaniami podmiotów ekonomicznych w związku z w tym momencie zatrudnionymi pracownikami. Są one umieszczane w księgach rachunkowych danej firmy, spółki albo przedsiębiorstwa. Rezerwy na świadczenia pracownicze wynikają z przepisów prawa pracy, i także z układów zbiorowych pracy oraz wielu innych ważkich zobowiązań między chlebodawcami a pracownikami.
praca
Dodane przez: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

W tej chwili pracę bezproblemowo odszukają wyszkoleni dziennikarze, prawnicy , a także inżynierowie

W zasadzie każdy wie o tym, iż w obecnych czasach nadzwyczaj ciężko jest odszukać nietypową i interesująca robotę. Wiele propozycji zamieszczanych na popularnych serwisach dotyczy tylko prac doraźnych, które mogą być realizowane przez osobę bez wykształcenia. Jeżeli interesuje nas atrakcyjna propozycja to musimy pomyśleć już teraz, w jakiej branży najprościej znaleźć dochodowe i jednocześnie kreatywne stanowisko.
szkolenia
Dodane przez: NCDOTcommunications
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu warto poznawać coraz to nowe języki obce

Czytając różne ogłoszenia o pracę, zwykle możemy się spotkać z tym, iż w podstawowych wymaganiach zawarta jest umiejętność mówienia w innym języku. W lepiej płatnych posadach, warunkiem jest perfekcyjna znajomość co najmniej 2-óch języków obcych. Tego typu osoby są poszukiwane w danym momencie wśród pracodawców najbardziej.
kadra na szkoleniu
Dodane przez: tec_estromberg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Coaching uczy nas odpowiedniego podchodzenia do problemów

Należy zainwestować w szkolenia dla kadry zarządzającej. To jak działa szeregowy podwładny, niejednokrotnie będzie odzwierciedleniem tego, na ile odpowiednio czuje się w konkretnym zakładzie, czy czuje się zauważany oraz dobrze zmotywowany.
programista
Dodane przez: John Kraus
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Odwołanie się do pracy w ujęciu odmiennym niż jeszcze parę lat temu

Odwołanie się do pracy w ujęciu innym niż jeszcze parę lat do tyłu jest wybraną z cech odpowiednich dla ostatnich dziesięciu lat. Wraz z przemianą społecznych uwarunkowań i rzeczywistości gospodarczej zmieniło się ukierunkowanie tak samo przedsiębiorców, jak i pracowników do tego, w jaki sposób powinno się rozumieć pojęcie pracy zawodowej.
obliczenia finansowe
Dodane przez: Ken Teegardin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Faktury jak i całą księgowość da się ogarnąć drogą internetową

Gdy rozpoczynamy działanie, tzn. kiedy postanawiamy, że będziemy pracować na swój rachunek, budzą się w nas przeróżne obawy. Myślimy, o tym, czy damy sobie ze wszystkim radę. Chociaż początkowo słowa: faktury, ostateczny termin, nadwyżka, czy księgowość będą brzmiały złowieszczo, to po kilku miesiącach, a czasem i paru tygodniach zrozumiemy, że wszystko uda się zrobić.
bezpieczeństwo w pracy
Dodane przez: Pratheesh Prakash
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Współczesne techniki informatyczne umożliwiają przyszłym pracownikom pozyskanie wiedzy z zakresu bhp również w postaci zdalnej

Nowy pracownik w firmie jest zobligowany do przejścia paru stopni wtajemniczenia. Najpierw zapoznaje się z regułami, które obowiązują w danym miejscu pracy oraz obiegiem dokumentów w biurze. Po drugie obejmuje swoje stanowisko, równocześnie wkładając do szafek osobiste drobne rzeczy, np. ulubiony kubek do kawy. Jednak nie tylko na świeżo zatrudnionym pracowniku ciążą obowiązki, bo pracodawca także musi dopełnić formalności związanych z zaangażowaniem nowej kobiety do pracy etatowej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.