Pracodawcy
wizerunek - firma
Dodane przez: HazteOir.org
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Powinność wypisania zaświadczenia na każdą prośbę pracownika

Obowiązkiem Pracodawcy jest wypisanie zaświadczenia na każdą prośbę pracującego. Nie istnieje ograniczenie ilości zaświadczeń, które pracownik ma możliwość zdobyć w trakcie roku, w związku z czym jest w stanie o nie wnioskować zawsze, kiedy tego chce.
przelew
Dodane przez: Swissdave

W jaki sposób znaleźć pracę? Kilka skutecznych rad

Mówi się, że dyplom wyższej uczelni i tytuł magistra otworzą nam drzwi do świetlanej przyszłości. To fałsz. Ukończenie studiów może, ale w ogóle nie musi zapewnić nam wymarzonej pracy.


W jaki sposób znaleźć pracę? Kilka skutecznych rad

Poziom bezrobocia wśród młodych z roku na rok obniża się, jednakże czasem Pracodawcy są wyjątkowo niechętni do przyjmowania niewyrobionych pracobiorców, stawiając tym samym na w wyższym stopniu doświadczonych.
Dziecko śpiące
Dodane przez: Janpol
Treści źródłowe: Janpol

Outsourcing pracowników będzie znacznie częściej używany

Nieraz dzieje się tak, że przez większą część roku konieczny nam jest mały zespół podwładnych, gdyż okazują się być oni w stanie poradzić sobie z tą ilością roboty, którą posiadają.
zwrot podatku z irlandii
Dodane przez: Adam charette
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak otrzymać zwrot podatku z Anglii? Jakie czynności trzeba podjąć? O jakich rzeczach wiedzieć?

Każda z osób, jaka w sposób legalny była zatrudniona w Anglii może starać się o zwrot podatku. Jego wielkość jest zależna od dochodu, lecz i podatku pobranego przez pracodawcę.
interes

Jak perfekcyjnie wyposażyć kancelarię? Postawić na bezpieczeństwo i styl.

Wiele osób nie ma pojęcia, jak trudno jest dobrze zorganizować stanowisko pracy i co powinno się znajdować w biurze, sklepie czy na hali produkcyjnej. Odpowiednie wyposażenie tego rodzaju miejsc znacząco oddziałuje na jakość świadczonej pracy i pozwala uniknąć wielu zagrożeń.
księgowa
Dodane przez: John Kraus
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dlaczego opłaca się rozliczyć podatek wcześniej? Co dzięki temu zyskamy? Kiedy można już rozliczyć taki podatek?

Istnieje taka rzecz, o jakiej musimy pamiętać znacznie bardziej aniżeli o wielu innych sprawach. Osoby, które mają tendencję do zapominania bowiem powinny liczyć się z dużymi problemami.
praca
Dodane przez: André Hofmeister
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zatrudnienie w krajach Unii Europejskiej, alternatywą dla krajowego braku pracy.

Bezrobocie w kraju spada, mimo to ciągle trudno wielu bezrobotnym znaleźć intratną pracę o korzystnych finansowo zarobkach. Rozwiązaniem dla sporej części Polaków jest wyjazd, choćby doraźny, do pracy za granicę. Od czasu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej i otwarcia rynków pracy dla Polaków, wyjazdy za granicę do pracy, stały się bardzo proste. Będąc obywatelami UE możemy bez przeszkód skorzystać z szerokiej propozycji pracy w UE. Dobrą wiadomością jest również to, że nie jest wymagane pozwolenie o zatrudnienie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.