Pracodawcy
praca w IT
Dodane przez: Dmitry Grigoriev
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Programista szukający pracy, który posiada znaczące szanse, nie patrząc na konkurencję.

Programista poszukujący pracy, który ma spore szanse, nie patrząc na konkurencję to ten, który de facto umie wykazać się dodatkowymi umiejętnościami we własnej branży. Dostrzegając to, że obecnie zapotrzebowanie na programistów jest tak ogromne, nie pozostaje dziwne, że wiele ludzi zainteresowanych jest takim fachem. Trzeba jednak posiadać na względzie to, iż o ile jeszcze parę lat temu wykształcenie dawało gwarancję, iż można będzie idealnie prosperować na tym stanowisku, to w tej chwili nie jest to już tak całkowicie zagwarantowane.
wizerunek - firma
Dodane przez: HazteOir.org
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Powinność wypisania zaświadczenia na każdą prośbę pracownika

Obowiązkiem Pracodawcy jest wypisanie zaświadczenia na każdą prośbę pracującego. Nie istnieje ograniczenie ilości zaświadczeń, które pracownik ma możliwość zdobyć w trakcie roku, w związku z czym jest w stanie o nie wnioskować zawsze, kiedy tego chce.
przelew
Dodane przez: Swissdave

W jaki sposób znaleźć pracę? Kilka skutecznych rad

Mówi się, że dyplom wyższej uczelni i tytuł magistra otworzą nam drzwi do świetlanej przyszłości. To fałsz. Ukończenie studiów może, ale w ogóle nie musi zapewnić nam wymarzonej pracy.


W jaki sposób znaleźć pracę? Kilka skutecznych rad

Poziom bezrobocia wśród młodych z roku na rok obniża się, jednakże czasem Pracodawcy są wyjątkowo niechętni do przyjmowania niewyrobionych pracobiorców, stawiając tym samym na w wyższym stopniu doświadczonych.
Dziecko śpiące
Dodane przez: Janpol
Treści źródłowe: Janpol

Outsourcing pracowników będzie znacznie częściej używany

Nieraz dzieje się tak, że przez większą część roku konieczny nam jest mały zespół podwładnych, gdyż okazują się być oni w stanie poradzić sobie z tą ilością roboty, którą posiadają.
zwrot podatku z irlandii
Dodane przez: Adam charette
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak otrzymać zwrot podatku z Anglii? Jakie czynności trzeba podjąć? O jakich rzeczach wiedzieć?

Każda z osób, jaka w sposób legalny była zatrudniona w Anglii może starać się o zwrot podatku. Jego wielkość jest zależna od dochodu, lecz i podatku pobranego przez pracodawcę.
interes

Jak perfekcyjnie wyposażyć kancelarię? Postawić na bezpieczeństwo i styl.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak trudno jest dobrze przygotować stanowisko pracy i co powinno się znaleźć w biurze, sklepie czy na hali produkcyjnej. Odpowiednie wyposażenie tego rodzaju miejsc znacząco oddziałuje na jakość wykonywanej pracy i pomaga uniknąć rozmaitych zagrożeń.
księgowa
Dodane przez: John Kraus
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dlaczego opłaca się rozliczyć podatek wcześniej? Co dzięki temu zyskamy? Kiedy można już rozliczyć taki podatek?

Istnieje taka rzecz, o jakiej musimy pamiętać znacznie bardziej aniżeli o wielu innych sprawach. Osoby, które mają tendencję do zapominania bowiem powinny liczyć się z dużymi problemami.
praca
Dodane przez: André Hofmeister
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zatrudnienie w krajach Unii Europejskiej, alternatywą dla krajowego braku pracy.

Bezrobocie w kraju spada, mimo to ciągle trudno wielu bezrobotnym znaleźć intratną pracę o korzystnych finansowo zarobkach. Rozwiązaniem dla sporej części Polaków jest wyjazd, choćby doraźny, do pracy za granicę. Od czasu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej i otwarcia rynków pracy dla Polaków, wyjazdy za granicę do pracy, stały się bardzo proste. Będąc obywatelami UE możemy bez przeszkód skorzystać z szerokiej propozycji pracy w UE. Dobrą wiadomością jest również to, że nie jest wymagane pozwolenie o zatrudnienie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.