Pracodawca
praca po studiach
Treści źródłowe: www.morguefile.com

Pierwsza praca -jak ją zdobyć?

Chcąc wkroczyć na rynek pracy, należy dołożyć wszelkich starań, by umocnić swą pozycje w oczach pracodawcy. Wraz ze wzrostem poziomuwyedukowania potencjalnych pracowników, wzrastają też oczekiwania pracodawców względem osób, które mają zatrudnić. Co zatem należy zrobić, żeby stać się najlepszy?
księgowa
Dodane przez: John Kraus
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dlaczego opłaca się rozliczyć podatek wcześniej? Co dzięki temu zyskamy? Kiedy można już rozliczyć taki podatek?

Istnieje taka rzecz, o jakiej musimy pamiętać znacznie bardziej aniżeli o wielu innych sprawach. Osoby, które mają tendencję do zapominania bowiem powinny liczyć się z dużymi problemami.
podatki
Dodane przez: eFile989
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Posiadasz własną działalność gospodarczą, a może to dokładnie ty jesteś pracownikiem – przeczytaj informacje na temat umów i podatków

Luty to w naszym państwie czas na przypominanie mieszkańcom o wypełnieniu dokumentów PIT. To też często chwila, w której zastanawiamy się, co robić dalej – zostajemy u obecnego pracodawcy, zmieniamy firmę, a może powołujemy własną działalność gospodarczą?
rozmowa o pracę
Dodane przez: Benjamin Linh VU
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Niepisane zasady , jak zachować się podczas rozmowy z potencjalnym pracodawcą

Niespisane wytyczne co do tego, w jaki sposób zachowywać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej zna chyba każda bez wyjątku osoba, jaka aktualnie ubiega się o pracę. Z tej przyczyny, kiedy komuś zależy na tym, żeby faktycznie wyszukać dla siebie najlepszą pracę, to musi do danej rekrutacji przyszykować się wzorcowo.
księgowość
Dodane przez: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Usługi księgowe to główny aspekt zarządzania przedsiębiorstwem.

Praktycznie każda firma musi chcieć osoby, obchodzącej się księgowością. Żadne przedsiębiorstwo albowiem nie może działać bez bieżących rozliczeń, składania rachunków w właściwych miejscach a także innych niezwykle istotnych biurowych spraw. Wyjątkowo atrakcyjne biuro rachunkowe jest w stanie uzyskać za przedsiębiorcę właściwie wszystko.
Dodane przez: pfala

Bezpieczna przyszłość jest w Twoich rękach

Człowiek, który ceni sobie przyszłość swoją powinien pomyśleć o zakupie polisy lub rozważyć ubezpieczenie na życie.
Planując naszą przyszłość nie potrafimy wyeliminować wszystkich zagrożeń, możemy za to dołożyć starań i zadbać o to, żeby w trudnej sytuacji nie pozostać bez pomocy i jakichkolwiek środków finansowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.