Pasażer
pasażer
Dodane przez: Cha già José
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jesteś pasażerem, ale czy zdajesz sobie sprawę, jakie prawa Ci przysługują? Trzeba o nich pamiętać, aby nie zostać oszukanym

Czy orientujesz się jakie są prawa pasażera w ruchu lotniczym? W zakresie odmowy przyjęcia na pokład czy odwołania lotu? To bardzo istotne kwestie, bo mogą się zdarzyć każdemu z nas. Dobrze wiedzieć, które prawa nam przysługują, ażeby korzystać z nich skutecznie. Regulacja określa, jaka jest odpowiedzialność sprzedawcy biletu, i nie jest istotne, czy jest to lot czarterowy czy rejsowy. Zastosowania nie mają tu też pozostałe czynniki, takie jak to, czy bilet kupiliśmy bezpośrednio w biurze podróży a może sprzedały nam go linie lotnicze. Co jeszcze musimy wiedzieć?
pasażerowie samolotu
Dodane przez: Cha già José
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy wyprawa samolotem to komfort i ekonomia czasu? Naturalnie, ale nie zaszkodzi zapoznać się z prawami, które stoją na naszej straży.

Wycieczki kształcą – to stwierdzenie usłyszymy od różnych ludzi i sami ich doznając mało możliwym jest, że się z nimi nie zgodzimy. Każda wycieczka związana jest jednak z nieodzownością transportu. Jaki rodzaj wybierzemy zależy już od nas oraz naszego zasobu finansowego, a także ekstra szans upublicznianych w Internecie.
samolot pasażerski
Dodane przez: Angelo DeSantis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zasady radzenia sobie w przypadku opłacenia zobowiązań finansowych przez linie lotnicze.

Firmy pasażerskie w ustalonych okolicznościach mają obowiązek wypłacenia odszkodowań. Bardzo często sytuacje te powiązane są wprost z opóźnieniami rejsów lotniczych lub także całościowym ich odwołaniem. Wtedy zasady radzenia sobie w trakcie opłacenia odszkodowań przez linie lotnicze będzie wprost ustalona przez konkretną linię a także przepisy, jakie wyznaczyła ona w tym obszarze tematycznym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.