Lokaty
lokata
Dodane przez: Adrian Scottow
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Którą lokatę wybrać?

lokaty bankowe, a konkretniej szczędzenie poprzez lokaty bankowe posiada współcześnie mnóstwo prześmiewców, którzy mówią, iż nie ma to większego sensu, ze względu na nieduży zysk.


Którą lokatę wybrać?

Pomimo to, lokata terminowa w dalszym ciągu stanowi najbardziej popularny sposób lokowania nadmiarów pieniężnych pośród Polaków.
Banknoty i monety
Dodane przez: Public Stock
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rozejrzyjmy się za całkowicie bezpłatnym kontem

Są rodzynki, Polacy, którzy nadal nie posiadają konta bankowego, lecz prawda jest taka, iż trudno obecnie funkcjonować bez chociażby jednego konta osobistego. Bo wiadomo - większość pracowników dostaje własne wynagrodzenie właśnie na konto bankowe. W dalszym ciągu żyją emeryci, którym co miesiąc pracownik poczty własnoręcznie daje emeryturę, lecz nawet takowa grupa społeczna coraz chętniej korzysta z usług instytucji bankowych. Zresztą banki w Polsce nie powstały w 89 roku, zatem po upadku starego ustroju. Można powiedzieć, że błyskawicznie zmniejsza się ilość ludzi bez swojego konta i nie można powiedzieć, iż chodzi w tym momencie wyłącznie o schodzenie na tamten świat starszych roczników. Co w takim razie należy wiedzieć na temat kont?
czas i pieniądze

Czy są bezpieczne środki mnożenia kapitału?

Każdy z nas potrzebuje zdobywać uzupełniające pieniądze. Kluczowym źródłem naszych zysków zazwyczaj jest praca, jednak bezustannie poszukujemy przetestowanych sposobów, dzięki którym nasz portfel będzie w wyższym stopniu zasobniejszy. W dniu dzisiejszym istnieje do licha i trochę takich sposobów, które ze swojej natury podzielone są na ilość ryzyka.
Karty kredytowe i bankomatowe
Dodane przez: Sean MacEntee
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Konta firmowe – dla kogo, jakie korzyści

Decydując się na założenie własnej działalności gospodarczej, stawiamy sobie jednocześnie wyzwanie kontrolowania finansów. Z racji tego, że dziś przedsiębiorca jest człowiekiem innowacyjnym, otwartym, a przede wszystkim mobilnym swoje firmowe fundusze umieszcza na przygotowanym do tego celu koncie firmowym. Na tym polu banki również zaciekle rywalizują, podobnie jak w sferze lokat, czy pakietów lojalnościowych itp.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.