Języki
Tłumacz
Dodane przez: _ Kripptic
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Powinieneś coś szybko przetłumaczyć? Szukaj tłumacza przysięgłego w swoim mieście, aby być pewnym dobrze wykonanej pracy

Pogłębiający zasięg rynek sprzedaży powoduje, że ciągle wzrasta zapotrzebowanie na pracę fachowych tłumaczy. Tłumaczone bywają zarówno instrukcje obsługi, ulotki importowanych kosmetyków, jak także istotne dokumenty oraz umowy. Opłaca się wiedzieć, gdzie należy zgłosić się, gdy zachodzi potrzeba przełożenia papierów na język angielski albo odwrotnie.
Studenci w sali wykładowej
Dodane przez: ESCP Europe Business School
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie kierunki kształcenia są aktualnie szczególnie godne uwagi? Kwalifikacje, jakie są pożądane na dzisiejszym rynku pracy.

Jak wiemy, studia dają nam szansę rozwoju jak również otrzymania wymarzonej pracy. Chociaż możemy wyróżnić szereg dziedzin, które wymagają wykształcenia wyższego, powinniśmy zastanowić się, które kierunki opłaca się studiować szczególnie. Wraz z postępującą integracją europejską na dzisiejszym rynku pracy kształtuje się bardzo duże zapotrzebowanie na osoby, jakie dobrze władają językami obcymi.
zajęcia z języka angielskiego
Dodane przez: Kaplan International English
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy język litewski jest polecany jako drugi?

Znasz angielski, ale chciałbyś nauczyć się jeszcze jednego języka? Marzysz o jakimś egzotycznym wyzwaniu czy wolisz bardziej lokalne rozwiązania? Wybór jest ogromny, bo języków jest mnóstwo, jedne bardziej wpływowe, inne w ogóle, jednakże możesz zwrócić uwagę na znaczenie kraju (gospodarka, polityka), jak i patrzeć przez pryzmat zainteresowań. Czujesz się blisko jakiegoś kraju, lubisz tamtą kulturę czy geografię, a może fascynuje cię historia? Co wybierzesz: pasję czy rozsądek? Można rozpocząć naukę języka łacińskiego, chociaż to język martwy, ale dostępne są słowniki i inne pomoce, lecz czy warto się uczyć języka, którego nikt już nie używa?
tłumaczenie
Dodane przez: _ Kripptic
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób sprawnie znaleźć wykwalifikowanego tłumacza przysięgłego?

Współcześnie często występuje potrzeba używania w różnych sytuacjach języka angielskiego. Wiele krajowych firm współpracuje z zagranicznymi partnerami.
szkolenia
Dodane przez: NCDOTcommunications
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu warto poznawać coraz to nowe języki obce

Czytając różne ogłoszenia o pracę, zwykle możemy się spotkać z tym, iż w podstawowych wymaganiach zawarta jest umiejętność mówienia w innym języku. W lepiej płatnych posadach, warunkiem jest perfekcyjna znajomość co najmniej 2-óch języków obcych. Tego typu osoby są poszukiwane w danym momencie wśród pracodawców najbardziej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.