Grafik
telebim
Dodane przez: Steven Straiton
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kilka wytycznych jak zaprojektować właściwy billboard, by wyróżnił się spośród innych telebimów?

Uważasz, iż twoja firma potrzebuje reklamy zewnętrznej? Powinieneś zatem zainwestować w billboardy. Jednak na początek trzeba dowiedzieć się, jak je zaprojektować, aby przyciągnęły uwagę i – rzecz jasna – wpływały na pozyskiwanie nowych klientów i zwiększanie zysku.
Najważniejsze jest to, że billboard musi przyciągać uwagę – dlaczego?
drukarnia
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Ulotki powinny być właściwie zaprojektowane

Wciąż ważny będzie efekt końcowy
Jeśli pragniemy zaciekawić przyszłych klientów naszymi propozycjami usług oraz produktów, to musimy zainwestować w przeróżnego rodzaju reklamy, tak aby mieć pewność, że uda nam się dojść do jak największej ich rzeszy.
wizytówka
Dodane przez: Geoffrey Franklin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Eleganckie wizytówki bez wątpienia powinna posiadać każda firma

Jeżeli prowadzisz swoją firmę, wówczas bez wątpliwości dobrze zdajesz sobie sprawę z faktu, jak bardzo istotna jest dobra prezencja oraz niezły wizerunek firmy. Oczywiście wiele firm angażuje dzisiaj specjalistów od marketingu, którzy trudnią się zarządzaniem wizerunkiem firmy, jednakże jest parę sposobów, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie zadbać o wizerunek własnej firmy. Kiedy jeszcze o tym nie pomyślałeś, właśnie nadszedł odpowiedni moment aby wydrukować wizytówki dla siebie i swojej firmy. Jeśli głębiej się nad tym zastanowisz, niewątpliwie dojdziesz do konkluzji, że wizytówki są potrzebne współcześnie praktycznie każdej firmie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.