Firma
dokumenty
Dodane przez: Lyn Lomasi
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Potrzebna ci utylizacja dokumentów? Sprawdź, jak wybrać kompetentną firmę

Jeżeli prowadzisz własną działalność, musisz liczyć się z koniecznością wykonywania wielu obowiązków. Jeden z nich to utylizacja dokumentów. Gdy chcesz to przeprowadzić umiejętnie i bezpiecznie, musisz mieć świadomość, na co zwrócić uwagę poszukując odpowiedniej firmy.
finanse
Dodane przez: Global Panorama
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Windykacja finansowa w firmie

Każde przedsiębiorstwo wymaga kompleksowej organizacji, tak, aby wszystkie jego elementy mogły działać jak należy. Jedną z podstawowych spraw jest kontrola finansów, przez co możliwe jest zminimalizowanie ryzyka pojawienia się bankructwa. Co trzeba wiedzieć o odpowiednio prowadzonej kontroli?
wizytówka
Dodane przez: Geoffrey Franklin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Eleganckie wizytówki bez wątpienia powinna posiadać każda firma

Jeżeli prowadzisz swoją firmę, wówczas bez wątpliwości dobrze zdajesz sobie sprawę z faktu, jak bardzo istotna jest dobra prezencja oraz niezły wizerunek firmy. Oczywiście wiele firm angażuje dzisiaj specjalistów od marketingu, którzy trudnią się zarządzaniem wizerunkiem firmy, jednakże jest parę sposobów, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie zadbać o wizerunek własnej firmy. Kiedy jeszcze o tym nie pomyślałeś, właśnie nadszedł odpowiedni moment aby wydrukować wizytówki dla siebie i swojej firmy. Jeśli głębiej się nad tym zastanowisz, niewątpliwie dojdziesz do konkluzji, że wizytówki są potrzebne współcześnie praktycznie każdej firmie.
księgowość
Dodane przez: Grupy .NET i IT
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pełna księgowość czy uproszczona księgowość - jaki jest najlepszy możliwość dla nowo powstałego zakładu?

Księgowość jest podstawowym elementem składowym rachunkowości. Księgowość stanowi część rejestracyjną rachunkowości.
Księgowość polega na rejestrowaniu w ujęciu pieniężnym, a niekiedy w ujęciu ilościowym, dobrze udokumentowanych wydarzeń gospodarczych, które wywołują zmiany w majątku jednostki gospodarującej i źródłach jego pochodzenia. Księgowość to nie tylko wypełnianie rubryk, gromadzenie i przepisywanie kwot z rachunków i faktur, czyli prosta rejestracja wydarzeń finansowych.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.