Dokument
dokumenty
Dodane przez: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Jak cudzoziemiec może zamieszkać w naszym kraju na dłużej? Jak może dostać kartę pobytu?

Wielu obcokrajowców zastanawia się, w jaki sposób otrzymać kartę pobytu w Polsce? Dzieje się tak, jak pozytywnie zostanie zakończona postępowanie, po wydaniu decyzji administracyjnej. Karta pobytu w Polsce jest bardzo ważnym dokumentem, dzięki niej każdemu obcokrajowcowi przysługują określone przywileje. Na czym polega procedura wydania takiej karty?
regulamin
Dodane przez: Historyworks
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Prowadzenie sklepu internetowego i ochrona praw konsumenta

Jeżeli myślimy o otwarciu sklepu internetowego, powinno się mieć na uwadze dwie bardzo istotnie kwestie: regulamin sklepu i rejestr klauzuli niedozwolonych. Regulamin możemy napisać samodzielnie, albo powierzyć to zadanie fachowcowi działającego w usługach ecommerce.
nieruchomości
Dodane przez: Francisco Anzola
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przez całe swoje życie starałeś się żyć uczciwie

Takie same zdanie mają też o Tobie przyjaciele i znajomi. Nigdy nie wdepnąłeś w konflikt z prawem, nigdy nie sprawiłeś ani jednej osobie krzywdy. Niestety zaskakujący nieszczęśliwy traf zmusił Cię do tego, że musisz udowodnić własną niewinność przed sądem.
work in office
Dodane przez: Tina Fox
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Łatwe zarejestrowanie własnej firmy

Ktokolwiek, kto planuje zajmować się sprzedażą towarów, bądź usług przez dłuższy okres, w sposób fachowy i zorganizowany, musi założyć aktywność gospodarczą. Aktywnością gospodarczą może być wyprzedawanie książek przez sieć, wykonywanie remontów mieszkań, prowadzenie gabinetu lekarskiego, a nawet prowadzenie kramu chwilowego.
księgowego
Dodane przez: Montclair Film Festival
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy zaciekawi nas rachunek do umowy zlecenie?

Jeżeli podejmujemy jakąś pracę, to zobowiązujemy się do jej właściwego zrobienia, a jednocześnie druga strona zobowiązuje się, do zapłacenia za wykonaną pracę.
pożyczka pozabankowa takto
Dodane przez: Dick Thomas Johnson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Opoka gotówkowa w nieoczekiwanej sytuacji

Niekiedy nie na wszyściutko starcza wam funduszy, a życie toczy się do przodu i trzeba sobie dać radę. Rozwiązaniem stają się zatem pożyczki.


Opoka gotówkowa w nieoczekiwanej sytuacji

Aczkolwiek tradycyjną pożyczkę w banku niełatwo jest dostać.
prawo
Dodane przez: Tori Rector
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zgodny z prawem patent na odwoływanie się od wystosowanego przez sąd nakazu zapłaty

Nakaz zapłaty jest wydany przez instytucję sądową, podczas gdy to poszkodowany dochodzi odzyskania pieniędzy lub uzyskania podobnych zamienników. Skuteczne dochodzenie świadczeń przez poszkodowanego powiązane pozostaje z udowodnieniem postulatów po stronie skarżącego przy pomocy dodanych do pozwu dokumentów.
wizerunek - firma
Dodane przez: HazteOir.org
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Powinność wypisania zaświadczenia na każdą prośbę pracownika

Obowiązkiem Pracodawcy jest wypisanie zaświadczenia na każdą prośbę pracującego. Nie istnieje ograniczenie ilości zaświadczeń, które pracownik ma możliwość zdobyć w trakcie roku, w związku z czym jest w stanie o nie wnioskować zawsze, kiedy tego chce.
konferencja
Dodane przez: USAFRICOM
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób odzyskać podatek z Niemiec?

Jeżeli pracowaliśmy czy też planujemy pracować legalnie w Niemczech, powinniśmy zapoznać się z procedurą powiązaną ze zwrotem nadpłaconego w tamtym miejscu podatku. Można próbować odebrać pieniążki osobiście albo zwrócić się o wsparcie do profesjonalnej firmy.
Samochód rajdowy
Dodane przez: Grand Parc - Bordeaux, France
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W Polsce ostatnimi czasy możemy dostrzec duży wzrost ilości przedsiębiorstw, które potwierdzają w urzędach swoją działalność

Dobra sytuacja ekonomiczna Polski oraz wzrost konsumpcyjny przeciętnych gospodarstw domowych powoduje, że w Polsce rośnie liczba mikro przedsiębiorstw.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.