Dokument
Turysta
Dodane przez: Sascha Kohlmann
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zalegalizowanie bytu i zatrudnienia w Polsce, czyli jak obcokrajowiec może starać się o prawa i dodatkowe względy.

Pracując można zauważyć jak wielu obcokrajowców, w szczególności ze wschodniej partii Europy podróżują do naszego kraju, mając nadzieje na lepsze perspektywy rozwoju. Co trzeba zrobić, by móc otrzymać kartę pobytu cudzoziemca, która daje przepustkę do przywilejów i dodatkowych względów. Karta pobytu cudzoziemca jest to zaświadczenie istotny dla cudzoziemców.
dokument do podpisania
Dodane przez: 24oranges.nl
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co zrobić, kiedy otrzymamy informacje o nakazie zapłaty? Jak możemy wtedy zareagować?

Kiedy można zażądać wydania nakazu zapłaty? A co można zrobić, jeśli nakaz zostanie wydany przeciw nam? Jakie są możliwość w tym zakresie i na czym to tak naprawdę polega? Co to jest właściwie jest nakaz zapłaty? W praktyce sądowej w sporej liczbie postępowań o roszczenia dotyczące pieniędzy sądy cywilne wydają nakaz zapłaty. Tego rodzaju decyzji nie powinno się jednak utożsamiać z normalnym postępowaniem w sądzie.
dokumenty
Dodane przez: Historyworks
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Chorobowe pracownika powinno docierać do zus

Chorobowe pracownika powinno okazać się zgłoszone w właściwym czasie

Chorobowe pracownika powinno docierać do zus

Od czasu do czasu jest tak, że nie jesteśmy zbyt usatysfakcjonowani z pracy jakiegoś podwładnego, tak jak i on ma szansę nie być zadowolony z tego, co proponuje mu nasze przedsiębiorstwo. Dlatego trzeba powiedzieć, że zawsze można złożyć wypowiedzenie umowy o pracę, jednak musi być ono przyszykowane w właściwy sposób.
zagraniczne banknoty
Dodane przez: Damian Gadal
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Usługi prawne, które mogą poprawić nasze życie

Chociaż na co dzień się o tym nie mówi, czasami w życiu każdego z nas nadejdzie taki moment, gdy pomoc prawnika okaże się nieodzowna, kiedy po prostu nie damy sobie rady bez profesjonalnej wiedzy oraz bogatego doświadczenia.
notariusz wrocław
Dodane przez: Domenico
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Notariusz jako postać zaufania społecznego

Notariusz to mianowany przez ministra sprawiedliwości prawnik notariatu upoważniony do sporządzania działań notarialnych i dopełniania różnych działań notarialnych.


Notariusz jako postać zaufania społecznego

Notariusz Wrocław jest postacią zaufania społecznego i powołany jest do dokonywania działań, którym strony są zobowiązane, czy też chcą nadać postać notarialną, przy czym działania takie mają profil poświadczenia formalnego.
fence
Dodane przez: Fons Heijnsbroek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy osoba poszkodowana w wypadku samochodowym w każdym wypadku mogłaby liczyć na odszkodowanie?

W życiu człowieka pojawiają się różne wypadki. Może to być pożar albo wypadek drogowy. We wszystkich tych sytuacjach możemy ubiegać się o zadośćuczynienie.


Czy osoba poszkodowana w wypadku samochodowym w każdym wypadku mogłaby liczyć na odszkodowanie?

Jeśli jesteś poszkodowany w wypadku samochodowym, firma ubezpieczeniowa powinna wypłacić ci odszkodowanie, jeśli jesteś ubezpieczony.
umowa
Dodane przez: shho
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Co winna zawierać umowa o roboty budowlane i kiedy warto ją spisać

Umowa o roboty budowlane to bardzo ważny dokument, który jest zabezpieczeniem dla obu stron. Osoba, wykonująca jakieś roboty budowlane posiada gwarancję zapłaty za swoje usługi. Osoba, która takie usługi budowlane zamawia także posiada gwarancję bezpieczeństwa oraz właściwego zrealizowania zamówionych usług. W wypadku sporów dokument ten uprości też dochodzenie roszczeń. Umowę o roboty budowlane bezsprzecznie należałoby spisać w każdej sytuacji połączonej z budową - domów, mieszkań, biur i tak dalej. Można ją także spisać w przypadku remontowania jakiejś nieruchomości czy też innych usług wykończeniowych i budowlanych.
dokumenty
Dodane przez: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Jak cudzoziemiec może zamieszkać w naszym kraju na dłużej? Jak może dostać kartę pobytu?

Wielu obcokrajowców zastanawia się, w jaki sposób otrzymać kartę pobytu w Polsce? Dzieje się tak, jak pozytywnie zostanie zakończona postępowanie, po wydaniu decyzji administracyjnej. Karta pobytu w Polsce jest bardzo ważnym dokumentem, dzięki niej każdemu obcokrajowcowi przysługują określone przywileje. Na czym polega procedura wydania takiej karty?
regulamin
Dodane przez: Historyworks
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Prowadzenie sklepu internetowego i ochrona praw konsumenta

Jeżeli myślimy o otwarciu sklepu internetowego, powinno się mieć na uwadze dwie bardzo istotnie kwestie: regulamin sklepu i rejestr klauzuli niedozwolonych. Regulamin możemy napisać samodzielnie, albo powierzyć to zadanie fachowcowi działającego w usługach ecommerce.
nieruchomości
Dodane przez: Francisco Anzola
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przez całe swoje życie starałeś się żyć uczciwie

Taką samą opinię mają także o Tobie najbliżsi i znajomi. Nigdy nie wszedłeś w konflikt z prawem, nigdy nie uczyniłeś nikomu krzywdy. Niestety nieprzewidziany zbieg okoliczności przymusił Cię do tego, że jesteś zmuszony uzasadnić własną niewinność przed sądem.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.