Deklaracje
dokumenty
Treści źródłowe: pixabay.com

Które deklaracje musi dzisiaj obligatoryjnie składać podatnik?

Nie da się zanegować faktu, że osiąganie przez nas dochodów jest naturalną częścią naszej codzienności. Przeważnie taki stan spraw ma miejsce z racji posiadania przez nas zatrudnienia. Do tego grona niewątpliwie załączyć powinniśmy również każdego rodzaju stypendia bądź zasiłki, jakie wypłacane są nam przez organizacje społeczne.
4 Results
Dodane przez: 4 Results
Treści źródłowe: http://www.4results.pl

Aplikacje do składania zeznań podatkowych online

Już niedługo znów, jak każdego roku musimy rozliczyć się z US. Najwygodniej zrobimy to za pomocą programu, jaki zezwoli nam nie tylko odpowiednio wypełnić PIT, lecz również wysłać go elektronicznie do fiskusa.
płótno - podróż
Dodane przez: Artur Nowacki
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rozliczenie PIT przez internet. Jak to zrobić?

Formularze on-line, aplikacje komputerowe albo moduły finansowo-księgowe - to najszybsze strategie na elektroniczne rozliczenie PIT-u.


Rozliczenie PIT przez internet. Jak to zrobić?

Podstawowa aplikacja E-deklaracje to rządowe narzędzie, które zapewnia użytkownikom alternatywę założenia indywidualnego konta na Portalu Podatkowym i korzystania z pomocnego kreatora formularzy.
podatki
Treści źródłowe: pixabay.com

Jakie konsekwencje nas czekają jeśli nie złożymy deklaracji VAT-7?

Każdemu z nas prawdopodobnie nie raz zdarzyło się o pewnych sprawach zapomnieć. Co jednak gdy zapomnimy o wysłaniu tak poważnej deklaracji VAT-7 (14)? Dla powtórzenia - wysłanie deklaracji VAT-7 wiąże się także z poniesieniem opłaty z tytułu VAT-7 a więc z podatkiem należnym na rzecz Skarbu Państwa. Niepunktualne dostarczenie deklaracji a także niezapłacenie podatku wiąże się z poważnymi konsekwencjami podatkowymi.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.