Cudzoziemcy
prace ziemne
Dodane przez: Ben Nolan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pozwolenia na pobyt nieustanny w Polsce - co pożądane byłoby wiedzieć na ten temat?

Chcąc otrzymać zezwolenie na pobyt stały w Polsce, bezspornie należy odpowiednio zrozumieć ten temat oraz dowiedzieć się, kto może uzyskać takie przyzwolenie. Do otrzymania pozwolenia na pobyt niezmienny w Polsce upełnomocnieni są obcokrajowcy, którzy są osobami pochodzenia polskiego i przewidują osiedlić się w Polsce na stałe.
dokumenty
Dodane przez: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Jak cudzoziemiec może zamieszkać w naszym kraju na dłużej? Jak może dostać kartę pobytu?

Wielu obcokrajowców zastanawia się, w jaki sposób otrzymać kartę pobytu w Polsce? Dzieje się tak, jak pozytywnie zostanie zakończona postępowanie, po wydaniu decyzji administracyjnej. Karta pobytu w Polsce jest bardzo ważnym dokumentem, dzięki niej każdemu obcokrajowcowi przysługują określone przywileje. Na czym polega procedura wydania takiej karty?
prawo

Jakie mamy karty pobytu w Polsce? Jakie są typy, co gwarantują? Czy łatwo je otrzymać?

Karta pobytu w Polsce jest dokumentem, jaki potwierdza tożsamość cudzoziemca, gdy przebywa on w naszym kraju. Dokument oraz ważny paszport zagraniczny potwierdza pełne uprawnienia do przebywania w Polsce, uprawnia także do wielokrotnego przekraczania naszej granicy bez wymogu wyrabiania wizy. Podczas przekraczania granicy powinniśmy przedłożyć uprawnionym funkcjonariuszom Straży Granicznej kartę pobytu oraz ważny paszport. Jakie są rodzaje kart pobytu?
dokumenty
Dodane przez: Historyworks
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Na jaki temat stanowi i z jakiego powodu tak istotna jest ustawa o cudzoziemcach?

Naprawdę często zdarza się, że w chwili, gdy jesteśmy studentami albo później, kiedy już pracujemy, naszymi przyjaciółmi na uczelni i współpracownikami w biurze są osoby pochodzące z innych krajów. Nierzadko są to ci, którzy mieszkają na Ukrainie czy w Rosji, lecz coraz częściej do naszego kraju przybywają przedstawiciele innych, bardziej egzotycznych krajów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.