Szkolenie biznesowe z pierwszej ręki
coach biznesowy w trakcie zajęć
Dodane przez: Deb Nystrom
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdzie powinno się rozwijać swoje umiejętności językowe?

Spora część z nas doskonale wie, że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z rozszerzaniem się międzynarodowych granic. Jest to okoliczność, która kreuje dla nas ogromne możliwości, zarówno poznawania świata, jak i uzyskania nowego miejsca zatrudnienia w innym kraju. Taka perspektywa wciąż jest dla nas kusząca, dlatego że w krajach Europy Zachodniej za tą samą pracę niejednokrotnie pozyskamy wyższe wynagrodzenie. W tym miejscu należy przyznać, że aby urzeczywistnić to pragnienie, wskazane jest znać język obcy.
angielski
Dodane przez: U.S. Embassy Tel Aviv
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie musimy trzymać się tylko etatu w swoim kraju

Jeszcze całkiem niedawno działo się tak, iż praca poza granicami swojego kraju była trudna, a czasem wręcz nierealna do zrealizowania. Dzisiaj przy otwartych granicach jest wręcz na odwrót, swobodnie możemy się przemieszczać w szukaniu lepszego zarobku oraz wspanialszych warunków pracy.
finanse
Dodane przez: Global Panorama
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Windykacja finansowa w firmie

Każde przedsiębiorstwo wymaga kompleksowej organizacji, tak, aby wszystkie jego elementy mogły działać jak należy. Jedną z podstawowych spraw jest kontrola finansów, przez co możliwe jest zminimalizowanie ryzyka pojawienia się bankructwa. Co trzeba wiedzieć o odpowiednio prowadzonej kontroli?
Sala konferencyjna
Dodane przez: The Charterhouse Causeway Bay
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak profesjonalnie zorganizować firmową konferencję?

Każda zawodowa organizacja w toku swojego funkcjonowania powinna co jakiś czas urządzać konferencje. Mają one na celu nie tylko rozbudowanie ciężko dostępnej wiedzy, ale również ukształtowanie prężnej linii kontaktów między naszymi pracownikami. W tym miejscu powinno się jednak zaakcentować, że jej zorganizowanie to obiektywnie ciężkie zadanie, jako że potrzebuje od nas zaangażowania sporej ilości środków pieniężnych, jak i konieczności umiejętnego skoordynowania wielu aspektów.
Warszawska, majowa konferencja o dociepleniu obiektów zabytkowych od wewnątrz
Dodane przez: Xella Polska Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Xella Polska Sp. z o.o.

Rewelacyjna infrastruktura konferencyjna - co musi zawierać?

Miasto Wrocław słynie ze rewelacyjnych miejsc, w których można zorganizować spotkania biznesowe i nie tylko. Powszechnie wiadome jest, iż Wrocław jest nazywany miastem spotkań. Jego położenie, sytuacje rynkowe i niesamowite zaplecze gospodarcze.
szkolenie
Dodane przez: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Skuteczne metody poprawienia efektywności zespołu

Kierowanie procesem produkcyjnym w firmie to niezwykle skomplikowana praca. Manager powinien sprostać wielu wyzwaniom, reagować na zaistniałe problemy niemal natychmiast. Manager musi prognozować również ewentualne problemy i umieć im zapobiec. Aby to było możliwym konieczne są mu odpowiednie wiadomości.
egzamin z angielskiego
Dodane przez: Pete
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

szkoły językowe Warszawa

Wielu z nas ubolewa, że nie rozpoczęliśmy edukacji językowej wcześniej, bądź też nie przyłożyliśmy się wystarczająco do nauki, kiedy posiadali to tego możność. Obecnie, będąc świadomymi rodzicami, mamy możliwość ustrzec przed tym nasze latorośle i uczynić, aby język obcy był dla nich czymś całkiem naturalnym, porozumiewanie się w globalnym świecie nieograniczona, a drzwi do kariery w całości dostępne. Pamiętajmy, że to w bardzo wczesnym okresie rozwoju pociecha rozumie wymowę i uczy się języka, dlatego tak ważkim jest zapoczątkowanie nauki już od najmłodszych lat.
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu
Dodane przez: Instytut Przemiany
Treści źródłowe: Instytut Przemiany

Profesjonalne kursy, jakie pomogą poszerzyć umiejętności w branży.

Obecnie panujące warunki na rynku pracy aż wymagają tego, by pozostawać na bieżąco ze wszystkim co wydarzy się w dyscyplinie, w której jesteśmy zatrudnieni a także by ciągle się szkolić. I faktycznie, dotyczy to każdej bez wyjątku dyscypliny. Tym bardziej odnosi się to do dziedzin, w jakich obowiązuje największy rozgłos.
ludzie na spotkaniu biznesowym

Wszystko co warto wiedzieć na temat metody NLP

Programowanie neurolingwistyczne jest techniką, która zaczęła się rozwijać od lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku. Korzenie tej metody sięgają znanym wówczas teorii lingwistycznych, a za cel uważa się doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie swoich możliwości za pomocą różnorodnych technik.
Konferencja Sanitec KOŁO 03.03.2011r. Sąd konkursowy
Dodane przez: Sanitec KOŁO
Treści źródłowe: Sanitec KOŁO

Szkolenie, po którym zostanie się szczególnie wiarygodną personą w branży sprzedażowej.

Takim osobom, jakie pracują w handlu nie trzeba przypominać o tym, jak istotne jest, aby poza stricte przygotowaniem teoretycznym mieć też sporą wiedzę, jeśli chodzi o samo podejście do klienta. Rozmawia się przede wszystkim o tym, aby posiadać przygotowanie z zakresu komunikacji interpersonalnej co do tego, w jaki sposób przekonać pozostałe osoby, by zechciały zakupić konkretny produkt albo usługę.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.