Jak dobrze rozporządzać finansami?
notowania
Dodane przez: Allan Ajifo
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Notowania uniwersalnie popularnych giełd finansowych są dla licznych pasjonatów nie tylko zabawą

Rozwijająca się prężnie gospodarka i działalność polityczna poszczególnych państw tworzą relację, jaka bardzo ingeruje na mnóstwo dziedzin życia. To, jak na przykład formuje się ogólnoświatowy popyt czy rynek walutowy jest wyjściową licznych procesów zachodzących między państwami, organizacjami czy uniwersalnymi przedsiębiorstwami. By wyraźnie sprawdzić jak działa rynek finansowy bezsprzeczne należy stale sprawdzać notowania giełd. Odgrywa to jeszcze większe znaczenie, gdy stawiamy na inwestowanie na giełdach.
szybka pożyczka pozabankowa
Dodane przez: frankieleon
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rozmaite sposoby na otrzymanie dodatkowej gotówki

W życiu człowieka bywa sporo sytuacji, kiedy pojawia się konieczność uzyskania dodatkowej ilości gotówki. Do sytuacji takich zaliczają się na przykład schorzenia, które wymagają nabywania kosztownych lekarstw. Poza tym gotówka nierzadko potrzebna jest na uskutecznienie niezbędnych wyjazdów, przykładowo za granicę. Pieniądze można uzyskać na rozmaite sposoby.
podatki
Dodane przez: eFile989
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Posiadasz własną działalność gospodarczą, a może to dokładnie ty jesteś pracownikiem – przeczytaj informacje na temat umów i podatków

Luty to w naszym państwie czas na przypominanie mieszkańcom o wypełnieniu dokumentów PIT. To też często chwila, w której zastanawiamy się, co robić dalej – zostajemy u obecnego pracodawcy, zmieniamy firmę, a może powołujemy własną działalność gospodarczą?
Kredyty i pożyczki
Dodane przez: włodi
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK-u

Banki nie zawsze entuzjastycznie udostępniają pożyczek. Aby uzyskać pożyczkę należy mieć czystą historię w BIK, nie można znajdować się w indeksie dłużników, lecz to nie wszystko, gdyż banki biorą również pod uwagę cykliczność odbieranych profitów, długość pracy bądź jej rodzaj.
windykacja
Dodane przez: Tori Rector
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W naszym kraju odzyskiwanie należności zazwyczaj zakańcza się na windykacji polubownej i bez drogi sądowniczej?

Windykacja to jedna z metod dochodzenia swych roszczeń przez pożyczkodawcy - czyli osobę mającą uprawnienia do roszczenia od dłużnika wykonania powinności pieniężnego lub względnie rzeczowego - aczkolwiek w dosłownym i początkowym znaczeniu znaczy jak też defensywę konieczną, a czasami także zemstę. Jej korzenie dosięgają Cesarstwa Rzymskiego jak również aktu "rei vindicato", które w wolnym interpretacji oznacza roszczenie windykacyjne na mocy którego można było upominać się o własną własność będącą w obcym, bezprawnym dysponowaniu.
finanse

O tym, że naprawdę warto skorzystać z porad biura księgowego przekonał się już niejeden biznesmen

Człowiek renesansu to taka postać, która ma wiedzę z najprzeróżniejszych dziedzin i w każdej okoliczności może wypowiedzieć się w roli specjalisty, czyli jednym wyrazem chodząca encyklopedia. Jednak dzisiaj coraz trudniej o taką personę, bo od wieku, w którym żył Michał Anioł wiele uległo zmianie.
Pieniądze, Euro
Dodane przez: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Nowatorskie propozycje pożyczek - prędka i banalna pożyczka na dowód czy też sms

Nieprzewidziane wydatki zdarzają się nieraz każdemu z nas. Niekiedy musimy wydać ponadprogramowe pieniądze na rachunki, innym razem na naprawę samochodu albo nabycie jakiegoś sprzętu do domu czy też mieszkania. W takiej sytuacji pożądane byłoby mieć odłożone pieniądze na czarną godzinę, jednak czasem zdarzają się nieco większe wydatki, które z trudnością przychodzi nam potem sfinansować. W jaki sposób więc otrzymać pieniądze na takie nieprzewidziane sytuacje?
podatki
Dodane przez: Calgary Reviews
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oprogramowanie PIT 2015 do pełnienia deklaracji fiskalnych za 2014 r.

Początek roku, to gorący czas rozrachunków z fiskusem. Nikt nie lubi podatków i rozrachunków rocznych, jednak z aplikacją pit 2015 swobodnie, krok po kroku zrealizujemy swój formularz w nieskomplikowany i pewny sposób.
piszący na klawiaturze
Treści źródłowe: pixabay.com

Sztuczki marketingowe supermarketów – które z nich dziś rzeczywiście odznaczają się największą popularnością?

Ilość supermarketów istniejących na polskim rynku jest z roku na rok zdecydowanie większa. Ich ogromna część to sieciówki, które otwierają swoje sklepy w Polsce, jako że lokalny rynek nie jest jeszcze nimi przesycony. Trzeba jednak zaznaczyć, że ogromna liczba takich marketów powoduje, że muszą one ze sobą rywalizować o kupujących oraz zachęcać ich do skorzystania ze swojej oferty.
Dodane przez: AMagill

Inwestycje na giełdzie - czy warto kupować obligacje?

Poszukując metod na inwestowanie pieniędzy, coraz większy odsetek inwestorów decyduje się na zakup obligacji skarbowych. Jak pokazały wieloletnie obserwacje, takie papiery wartościowe są jednym z najlepszych sposobów na ulokowanie środków pieniężnych. Zysk, jaki mogą zapewnić określonemu inwestorowi nie jest ogromny, jest jednak pewny. Z tego powodu planując jakąś ryzykowną inwestycję, zawsze dobrze jest mieć asekurację finansową w tej formie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.