Jak znaleźć swoją ścieżkę kariery?
wizytówka
Dodane przez: Geoffrey Franklin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wizytówka: niezbędny detal każdego, kto zamierza prowadzić własną firmę

Wykupienie własnej firmy to dla konkretnej grupy zainteresowanych najważniejsza szansa na dobre życie zawodowe. Decydując się na taki krok, należy jednak pamiętać nie tylko o kwestiach związanych z finansami, wyszukiwaniu lokalu i reklamie, ale też wizytówkach.
telebim
Dodane przez: Steven Straiton
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kilka wytycznych jak zaprojektować właściwy billboard, by wyróżnił się spośród innych telebimów?

Myślisz, iż twoja firma potrzebuje reklamy zewnętrznej? Powinieneś więc zainwestować w billboardy. Jednakże na początek należy zorientować się, w jaki sposób je zaprojektować, by przyciągnęły uwagę i – rzecz jasna – prowadziły do zyskania kolejnych klientów i zwiększenia zysku.
Najważniejsze jest to, że billboard musi przyciągać uwagę – dlaczego?
Księgowość, finanse
Dodane przez: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Jeszcze parę ładnych lat temu rozliczenie podatku było dla większości autentycznym problemem

Nieczytelność formularza trwożyła i przeważająca liczba z nas po prostu zlecała to rozliczenie komuś, kto na tym się doskonale zna. Oczywiście za konkretną opłatą. Szczęśliwie rozwój techniki doprowadził do tego, iż obecnie sami możemy tego dokonać bez niczyjej pomocy.
rozliczenia podatkowe
Dodane przez: Lucas Hayas
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowy rok, więc czas na deklarację podatkową. Czy orientujesz się, jak wypełnić PIT? Pamiętasz tę czynność? Może konieczna Ci pomoc?

Niby rok w rok robimy to samo – wypełniamy pit. Podobno mamy świadomość jak to robić, bo jest to całkiem łatwe i regularne. jednak, jak przychodzi właściwy czas, to po raz kolejny mamy wątpliwości. Powstaje więc pytanie, który pit jest który, który pit jesteśmy zobligowani wypełnić. Sprawdź to jeszcze raz, żeby pit 2015 nie był kłopotem, a stał się normalną czynnością.
programista
Dodane przez: John Kraus
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Odwołanie się do pracy w ujęciu odmiennym niż jeszcze parę lat temu

Odwołanie się do pracy w ujęciu innym niż jeszcze parę lat do tyłu jest wybraną z cech odpowiednich dla ostatnich dziesięciu lat. Wraz z przemianą społecznych uwarunkowań i rzeczywistości gospodarczej zmieniło się ukierunkowanie tak samo przedsiębiorców, jak i pracowników do tego, w jaki sposób powinno się rozumieć pojęcie pracy zawodowej.
podatki
Dodane przez: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Rozliczenie PIT 2016/2017 zdoła być znacznie prostsze aniżeli uważasz!

Dla każdego należyte stworzenie deklaracji fiskalnej jest bardzo znaczącym zadaniem. Nie można ukryć, że poświęcając mu więcej czasu możemy być pewni, że wszystko było zrealizowane dobrze.
rachunki
Dodane przez: kate hiscock
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rozliczanie podatku a pomoc charytatywna - czyli jak wesprzeć finansowo potrzebujących

Pod koniec każdego roku należy zrobić bilans zarobków z ostatnich 12 miesięcy. Jedni kalkulacje prowadzą dobrowolnie, jednakże większość z nas do tego uciążliwego obowiązku jest po prostu zmuszana.
szukanie pracy
Treści źródłowe: pixabay.com

Wykaz najważniejszych obowiązków ochroniarzy, jak można zacząć pracować w tym zawodzie.

Wielu osobom praca ochroniarza będzie się przede wszystkim kojarzyć z panami pilnującymi, czy ktoś nie będzie kradł w sklepie spożywczym. Faktycznie od jakiegoś czasu tym obszarem zawładnęły właśnie agencje ochrony, sklepom dużo bardziej opłaca się zatrudnić specjalistyczną firmę i zapłacić fakturę za usługę, niż utrzymywać własny personel do tego. Lecz oprócz tego ochroniarze będą się zajmować wieloma innymi rzeczami, w dużo szerszym zakresie, niż tylko pilnowanie porządku w sklepie.
odzież gastronomiczna
Dodane przez: matchfitskills
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu w części zawodów odpowiedni ubiór ma tak duże znaczenie, jak dobrze wybrać odzież ochronną.

Praca w wielu zawodach będzie się wiązać z obowiązkiem noszenia właściwego ubioru. Niekiedy są to kwestie ustalone przez wewnętrzne regulaminy albo pracodawców. Tego typu sytuacja będzie miała często miejsce w korporacjach i w dużych firmach, w jakich są jasno wyznaczone zasady na temat tego, jak powinno się przychodzić ubranym.
praca biurowa
Dodane przez: U.S. Army CERDEC
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy ma sens wynajmować zewnętrzną firmę do obsługiwania części działów w przedsiębiorstwie? Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Zdarza się tak, iż nie możemy sobie pozwolić na wewnętrzny dział kadrowo-płacowy w przedsiębiorstwie, bo wiąże się to z kosztami, a przy tym to ogromne obciążenie organizacyjne dla każdej firmy. Rozwiązaniem może być w takim wypadku outsourcing kadrowo płacowy, lecz gdy się na to zdecydujemy, to powinniśmy pamiętać, żeby nasz dostawca był godny zaufania, rzetelny oraz elastyczny. Jakie właściwie zalety wynikają z wydzielenia tego typu usług na zewnątrz? W jaki sposób wybrać dobrego dostawcę usług? Na które zagadnienia najbardziej zwracać uwagę. Outsourcing w wciąż bardziej zdecydowany sposób dostaje się na nasz rynek i przestaje być kojarzony tylko z pomysłami zachodnich krajów i tamtejszych przedsiębiorstw.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.