Jak znaleźć swoją ścieżkę kariery?
Biznes
Dodane przez: KamiPhuc
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zgodna z wykształceniem i wymaganiami praca

Korzystne oferty pracy trafiają się z dużą częstotliwością i to one są obiektem zaciekawienia osób z Olecka oraz Brodnicy. Jest taki czas, gdy obserwuje się mocne natężenie przysyłanych aplikacji.
zatłoczone open office

W jaki sposób projektuje się tajemniczego klienta?

Coraz więcej firm w kraju decyduje się na przeprowadzenie w swoich placówkach badanie mystery shopper. Aby do tego doszło zatrudnia się agencję badawczą, która następnie zatrudnia do tego specjalnie przeszkolonych pracowników.
przykładowe ulotki
Dodane przez: Paul Stainthorp
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak niedrogo wydrukować ulotki służbowe?

Prawda jest taka, że wszyscy chcielibyśmy kupić każdą rzecz za nieduże pieniądze i żeby dana rzecz była najlepszej próby. Jeżeli wykonujemy coś na zlecenie automatycznie może wydawać nam się że koszt będzie wyższy niż jeślibyśmy daną rzecz zrealizowali samodzielnie. Jednak dzieje się tak jedynie w przypadku, gdy zamawiamy pojedynczą rzecz, kiedy z kolei składamy zamówienie na sporą ilość sztuk, cena może nas wielce zaskoczyć. Tak bywa między innymi, jeżeli idzie o druk ulotek.
Apple MacBook
Dodane przez: Alejandro Pinto
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rynek pracy

Przeciętny człowiek, słysząc hasło „programista”, wyobraża sobie osobę pracującą osobiście przy procesie tworzenia programu komputerowego. Jak udowadnia rynek zatrudnienia swoją rozbudowaną ofertą skierowaną właśnie dla programistów – jest to skojarzenie mylne, a określenie „programista” jest znacznie szersze. Tym słowem opisuje się już nie tylko osoby tworzące programy na komputer, ale również aplikacje mobilne oraz stworzone do działania na stronach WWW.
pieniądze
Dodane przez: Daniel Deppe
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób poradzić sobie z obowiązkami wobec pracowników i państwa?

Osoby prowadzące dowolną firmę muszą spełniać pewne obowiązki wobec państwa jak również względem swych pracowników. Muszą m.in. opłacić w ich imieniu część podatków, składki zdrowotne jak też rentowe. Obciążenia te sięgają nawet 40 procent wynagrodzenia pracobiorców, a do tego jeszcze dochodzą różne inne obowiązki.
telebim
Dodane przez: Steven Straiton
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kilka wytycznych jak zaprojektować właściwy billboard, by wyróżnił się spośród innych telebimów?

Myślisz, iż twoja firma potrzebuje reklamy zewnętrznej? Powinieneś więc zainwestować w billboardy. Jednakże na początek należy zorientować się, w jaki sposób je zaprojektować, by przyciągnęły uwagę i – rzecz jasna – prowadziły do zyskania kolejnych klientów i zwiększenia zysku.
Najważniejsze jest to, że billboard musi przyciągać uwagę – dlaczego?
Słownik
Dodane przez: wackystuff
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

z partnerami zagranicznymi|Kłopoty? To już nie problem

Różnice językowe i kulturowe powodują trudną barierę komunikacyjną. Biegła znajomość języka obcego jest zalecana, w prowadzeniu interesów poza granicami Polski, jednakże działalność gospodarcza w obrębie kraju, także wymaga niekiedy prowadzenia negocjacji biznesowych z setkami kultur wszelakich narodów.
finanse
Dodane przez: Global Panorama
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Windykacja finansowa w firmie

Każde przedsiębiorstwo wymaga kompleksowej organizacji, tak, aby wszystkie jego elementy mogły działać jak należy. Jedną z podstawowych spraw jest kontrola finansów, przez co możliwe jest zminimalizowanie ryzyka pojawienia się bankructwa. Co trzeba wiedzieć o odpowiednio prowadzonej kontroli?
Praca na komputerze
Dodane przez: Abd allah Foteih
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Życie bez zatrudnienia jest trudne. Człowiek nie ma pieniędzy i czuje się niespełniony. Czy można coś z tym zrobić?

Praca to sfera życia niezwykle ważna dla każdego człowieka.zdarza się że doceniamy ją dopiero w momencie, gdy ją tracimy. Pozostajemy wtedy bez środków do życie, to jest największy dyskomfort takiej sytuacji, ale wad możemy dostrzec o wiele więcej. Często brakuje nam kontaktu z ludźmi, zostajemy wybici z rytmu, który wcześniej dyktowała praca.
pracownik w biurze
Dodane przez: Ken Mayer
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Prowadzenie małej firmy

Dla wielu przedsiębiorców noszących się z zamiarem założenia działalności gospodarczej, księgowość może stanowić nie lada wyzwanie. Załóżmy, że firma jest VAT-owcem, zatrudnia pracowników, a co za tym idzie faktur przychodowych pojawia się coraz więcej..
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.