Jak znaleźć swoją ścieżkę kariery?
loteria
Dodane przez: MIKI Yoshihito
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Organizacja loterii powinna być przeanalizowana na każdym poziomie

Jak zachęcić kontrahentów do lojalności względem naszego zakładu?
Konkurencja na rynku okazuje się być spora, dlatego tak ważne okazuje się być to, by wskazywać kontrahentom, że wręcz nam na nich zależy, a co się z tym wiąże, by mieć pewność, że nie pójdą do kogoś innego.
faktury
Dodane przez: Flazingo Photos
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przywileje w handlu z krajami przynależącymi do Wspólnoty Europejskiej

Przyłączenie się do Unii Europejskiej dało nam mnóstwo różnego typu zobowiązań, ale też pozwoliło na mnóstwo uproszczeń. Trzeba tylko o nich wiedzieć i chcieć je wykorzystać. Na bank handel z innymi krajami należącymi do UE stał się o wiele bardziej przyjemny. Ogólna biurokracja oczywiście istnieje, ale na szczęście w mniejszym stopniu.
praca biurowa
Dodane przez: U.S. Army CERDEC
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy ma sens wynajmować zewnętrzną firmę do obsługiwania części działów w przedsiębiorstwie? Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Zdarza się tak, iż nie możemy sobie pozwolić na wewnętrzny dział kadrowo-płacowy w przedsiębiorstwie, bo wiąże się to z kosztami, a przy tym to ogromne obciążenie organizacyjne dla każdej firmy. Rozwiązaniem może być w takim wypadku outsourcing kadrowo płacowy, lecz gdy się na to zdecydujemy, to powinniśmy pamiętać, żeby nasz dostawca był godny zaufania, rzetelny oraz elastyczny. Jakie właściwie zalety wynikają z wydzielenia tego typu usług na zewnątrz? W jaki sposób wybrać dobrego dostawcę usług? Na które zagadnienia najbardziej zwracać uwagę. Outsourcing w wciąż bardziej zdecydowany sposób dostaje się na nasz rynek i przestaje być kojarzony tylko z pomysłami zachodnich krajów i tamtejszych przedsiębiorstw.
transport
Dodane przez: Sunset Removals
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pragniesz się przenieść? Powinieneś znaleźć firmę przeprowadzkową, która pomoże ci załatwić wszelkie formalności!

Przeprowadzka jest ważnym przedsięwzięciem, zobowiązującym do stworzenia dobrego planu i starannego organizowania potrzebnych obowiązków. Żeby wszystko sprawnie przebiegło, a podczas przeprowadzki nic nie zaginęło lub nie uszkodziło się, warto w tej kwestii zawierzyć profesjonalistom.
biuro
Dodane przez: Kristin Nador
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Miejsce pracy – jak je dobrze i rozsądnie urządzić

Mnogość gustów ludzi sprawia, że niemal każde biuro inaczej wygląda. Kiedy w naszej głowie zrodzi się pomysł na perfekcyjny wystrój biura, musimy to dobrze zaplanować i zrobić stosowne zakupy. Na szczęście w dzisiejszych czasach mamy duży wybór różnych możliwości – kolorów, mebli – że każdy z nas może wyrazić swoją osobowość, w dowolny sposób skomponować wygląd biura czy salonu. Jedynym ograniczeniem będzie nasza wyobraźnia.
konferencja
Dodane przez: Burson-Marsteller
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesna, wygodna i prawidłowo urządzona sala konferencyjna w Gdańsku

Gdańsk to miasto nadzwyczaj rozwinięte pod wieloma względami. Poszukując nowomodnej, wygodnej i ogromnie dobrze wyposażonej sali konferencyjnej czy też szkoleniowej, należałoby szukać właśnie w Gdańsku, gdyż sporo obiektów ma najlepsze sale konferencyjne.
programista
Dodane przez: John Kraus
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Odwołanie się do pracy w ujęciu odmiennym niż jeszcze parę lat temu

Odwołanie się do pracy w ujęciu innym niż jeszcze parę lat do tyłu jest wybraną z cech odpowiednich dla ostatnich dziesięciu lat. Wraz z przemianą społecznych uwarunkowań i rzeczywistości gospodarczej zmieniło się ukierunkowanie tak samo przedsiębiorców, jak i pracowników do tego, w jaki sposób powinno się rozumieć pojęcie pracy zawodowej.
Zaginieni w sieci
Dodane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

O tym z jakiej przyczyny dobrze jest być informatykiem

Nie istnieje branża, która byłaby bardziej rozwojowa i dynamiczniej się rozwijała, aniżeli branża IT. Każdy wie, że warto inwestować w nią swój czas a także pieniądze, ale nie każdy zorientowany jest co tak naprawdę warto robić. Dla wielu ludzi IT to czarna magia. Poniżej bardzo ciekawe działy IT którym warto się bliżej przyjrzeć.
rozliczenia podatkowe
Dodane przez: Lucas Hayas
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowy rok, więc czas na deklarację podatkową. Czy orientujesz się, jak wypełnić PIT? Pamiętasz tę czynność? Może konieczna Ci pomoc?

Niby rok w rok robimy to samo – wypełniamy pit. Podobno mamy świadomość jak to robić, bo jest to całkiem łatwe i regularne. jednak, jak przychodzi właściwy czas, to po raz kolejny mamy wątpliwości. Powstaje więc pytanie, który pit jest który, który pit jesteśmy zobligowani wypełnić. Sprawdź to jeszcze raz, żeby pit 2015 nie był kłopotem, a stał się normalną czynnością.
certyfikat
Dodane przez: Claus Günther
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co znaczy skrót ISO i jakie normy ISO zdołamy dziś wypunktować?

ISO oznacza Międzynarodową Organizację Normalizacyjną, natomiast jej określenie wywodzi się z angielskiego wyrażenia International Organization for Standardization. Głównym celem tej organizacji jest łączenie krajowych organizacji normalizacyjnych, warto dodatkowo napomknąć, że ISO jest organizacją pozarządową. Interesującą informacją pewnie jest to, że nazwa ISO nie jest skrótem - jest to oficjalna nazwa, która została ochoczo przyjęta w trakcie konferencji założycielskiej, ponieważ jest ona łatwa do wymówienia a także bezproblemowa do zapamiętania.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.