Porady prawne dla każdego
Odzież militarna
Dodane przez: U.S. Army
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Samoobrona w Polsce

Jak żyć, gdy niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem? Jak sobie poradzić, kiedy przeżyliśmy atak w trakcie, jakiego zostaliśmy pobici? Jak tym bardziej żyć, kiedy broniąc się przed napastnikiem sami staliśmy się według sądu napastnikami? To dopiero odczuwalne, kiedy samoobrona stosowana w słusznym celu ochrony swojego życia jest różnorodnie analizowana, a my musimy tłumaczyć się z tego, iż po prostu się... broniliśmy?
firma odzyskiwanie długów
Dodane przez: Mark Warner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czym się różni adwokat od radcy prawnego? O jakich sprawach koniecznie trzeba pamiętać?

Adwokat i radca prawny wykonują różnorakie zawody, lecz ostatnimi czasy dostrzegalne jest minimalizowanie różnic pomiędzy tego rodzaju zawodami. Co najlepiej wiedzieć na ten temat?
adwokat, sąd
Dodane przez: Tori Rector
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Na co zwracać uwagę, poszukując kancelarii prawnej?

Każdy, kto poszukuje rzetelnej rady prawnej, musi wiedzieć, co mieć na względzie, aby podjąć sensowną decyzję. Jeżeli i ciebie interesuje kancelaria prawna Wrocław, niżej znajdziesz zalecenia, które pomogą ci w wyborze.
Windykacja długów
Dodane przez: Ttaaj
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rozliczne metody na ściągnięcie alimentów - skuteczna windykacja

Windykacja to termin, jaki odnosi się dzisiaj do ściągania długów z dłużnika. Wiele firm działa w dzisiejszych czasach w branży windykacyjnej oferując przykładowo windykację alimentów.
Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Śrutwa
Treści źródłowe: www.morguefile.com

Czy opłaca się pomyśleć o współpracy z obrońcą sądowym w sytuacji spraw rozwodowych?

Sprawa rozwodowa to sytuacja, jaka ma możliwość mieć miejsce w niejednym związku, a dziś taka sytuacja nie dziwi już nikogo. Głównie to małżeństwo, gdzie przez bardzo długo postrzegani są za dopasowanych, może przekształcić się w związek bez miłości.
ksiazki do prawa

Fachowe usługi prawnicze, czyli gdzie poszukiwać dobrego adwokata na terenie Warszawy?

Dużo osób korzysta teraz z usług prawnika czy też adwokata. Niekiedy potrzebujemy na przykład zorientować się w jakiejś idei prawnej, innym jeszcze razem musimy napisać pismo urzędowe, czasem kontaktujemy się też z adwokatem w kwestii jakiejś sprawy sądowej.
biały samochód
Dodane przez: Elliott Brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeżeli szukamy dobrego rzeczoznawcy, to bez problemu znajdziemy go w Krakowie

Może zdarzyć się taka sytuacja, że będziemy musieli wykonać wycenę swojej nieruchomości albo takiej, którą planujemy nabyć. Warto w tym wypadku udać się do fachowca, który pomoże nam szybko załatwić takie sprawy formalne.


Jeżeli szukamy dobrego rzeczoznawcy, to bez problemu znajdziemy go w Krakowie

Jeżeli potrzebny nam jest rzeczoznawca majątkowy Kraków będzie miastem, w którym bez problemu owego fachowca znajdziemy.
prawnik, doradca prawny
Dodane przez: Alexander Nie
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dylematy prawne, o jakich trzeba posiadać wiedzę, kiedy kieruje się na drogę postępowania sądowego.

Osoby, które mają do sprostowania rozprawę sądową mają obowiązek orientować się, iż będą tego typu kwestie prawa, o których trzeba mieć pojęcie, kiedy kieruje się na drogę sądową. Odwołuje się to do każdego typu rozpraw. Wybranymi są te, jakie obejmują pozwy związanych z zadłużeniem.
Młotek sędziego
Dodane przez: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

W jakie miejsce najlepiej iść po pomoc prawną.

W dzisiejszych czasach ciężko odnaleźć się w pokomplikowanych regułach prawa oraz przez cały czas doskonalonych ustawach. Aby nie zatonąć w w meandrach coraz to nowych metod regulacji w obrębie prawa administracyjnego czy też prawa zamówień publicznych, niezbędna bywa nieraz pomocna dłoń wykwalifikowanego prawnika albo bardzo obytego radcy prawnego. Niewątpliwie najlepiej posiadać kogoś, kogo w razie potrzeby można zapytać o zamówienia publiczne lub o kwestie bliskie problemom przetargów. Niezwykłym wyjściem będzie w takim wypadku przyjrzenie się ofertom okolicznych kancelarii prawniczych, chociażby tych z Nowego Sącza.
Księgowość, rachunkowość
Dodane przez: sanchezcl
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Kiedy twej firmie nieodzowna jest fachowa pomoc księgowa albo prawna, poszukaj doskonałego profesjonalisty

Każda firma potrzebuje fachowego wsparcia w kwestiach księgowych oraz prawnych. Kiedy pośród kadry nie ma osoby, która umiałaby zająć się tymi kwestiami, konieczna będzie pomoc zewnętrzna. W takim przypadku trzeba będzie znaleźć rzetelne biuro rachunkowe i kancelarię prawną.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.