Porady prawne dla każdego
podatki
Dodane przez: Dave Dugdale
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Obowiązki w firmie

Masz pomysł na własną firmę? Nie zwlekaj z tą decyzją! Szczególnie, że osoby noszące się z tym zamiarem, mogą być pewni wsparcia w postaci wkładu pieniężnego na rozkręcenie prywatnej firmy - urzędy pracy przyznają dotacje i pożyczki na rozwój działalności gospodarczej oraz kusy przygotowujące potencjalnych pracodawców.
prawo
Dodane przez: Mike Licht
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Stanowiska powiązane z kwestiami prawnymi

Mówi się, że prawo jest jednym z najbardziej wymagających kierunków na uczelniach wyższych i że na tym kierunku oczekiwana jest największa ilość nauki na własną rękę. Z drugiej strony jednak pokutuje przeświadczenie, że profesja prawnika jest zawodem mającym przyszłość, a więc po ukończeniu studiów prawniczych istnieje spora szansa, że zostanie się zatrudnionym.
zatłoczone open office

Jakie środki ochrony prawnej przysługują firmom?

Każdy z nas idealnie wie, że egzystujemy w czasach, w których obiektywnie ważną rolę odgrywa pieniądz. Jest on nadzwyczaj ważny podobnie jak dla podmiotów prywatnych, jak i dla dużych korporacji. Wszyscy czynią ogromne wysiłki, aby móc zdobyć go jak najwięcej. Pomimo tego w tym miejscu powinno się przyznać, że często w toku powszedniości wiele firm pragnie w nieprzepisowy sposób się wzbogacić.
Pracujący przy laptopie
Dodane przez: Blogging Dagger
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak odpowiednio ubezpieczyć własność firmową?

Nie da się zaprzeczyć faktowi, że przyszyło nam działać w warunkach, w których rywalizacja jest jednym z wymiarów wyznaczających atrakcyjność naszej gospodarki. Każdy z nas pragnie za wszelką cenę dążyć do uzyskania jak największego profitu pieniężnego. Takie zachowanie niestety niejednokrotnie jest związane ze stosowaniem nieuczciwych praktyk, co jest stanowczo nieakceptowalne.
Młotek sędziego
Dodane przez: Tori Rector
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Specjalistyczna obsługa prawna przedsiębiorstw w stolicy

Każda osoba prowadząca własną działalność gospodarczą, firmę albo także przedsiębiorstwo musi liczyć się z wieloma obowiązkami. Niezwykle znaczące jest to, aby działalność firmy była prawnie uregulowana. Prowadząc firmę trzeba szczegółowo zapoznać się z wymogami prawnymi i także dbać o płacenie składek albo finansowanie innego rodzaju rzeczy.
Biznesmen
Dodane przez: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Dobry i bezproblemowy w obsłudze program do faktur oraz magazynów

Jeżeli masz problem z wystawianiem faktur to bezsprzecznie przyda Ci się fachowy program do wystawiania faktur oraz magazynów. Teraz programy takie cieszą się niezmiernie wielką popularnością, w szczególności iż są one niesłychanie wydajne i niezwykle pomocne, wskutek tego mnóstwo osób z zapałem z nich korzysta.
kalkulator
Treści źródłowe: www.morguefile.com

Portal dla księgowych i nie tylko!

Dla wielu z nas ksiegowy kojarzy się z człowiekiem w garniturze, spędzającym większość swojego życia za biurkiem. Obraz ten jest jednak tylko częściowo prawdziwy jednak stereotypy zawsze zajmują ważne miejsce w postrzeganiu świata. Jednak księgowość może być również ciekawa.
Książki prawnicze
Dodane przez: Brian Holland
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najlepsza księgarnia dla prawników i nie tylko. Zachęcamy do przeczytania!

Zdefiniowanie prawa sprawia problemy nie tylko prawnikom. Przyjmijmy zatem, że ilu prawników - tyle definicji prawa. Jednak prawo musi być jasne i nie pozostawiać niedomówień ani luk umożliwiających jego różną interpretację lub omijanie go. Niestety w Polsce tworzeniem prawa zajmują się nie prawnicy a politycy, co często skutkuje słabym poziomem aktów prawnych. Gdyby parlamentarzyści chcieli pogłębić swoją wiedzę z zakresu prawa to księgarnia prawnicza jest miejscem, które powinni odwiedzić.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.