Porady prawne dla każdego
pieniądze
Dodane przez: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Jak się nie zgubić w obfitości kancelarii i wybrać najlepszego fachowca?

Co robi właściwie kancelaria warszawa? Odpowiedź jest łatwa. Jeżeli pragniesz spisać umowę, założyć spółkę z.o.o. lub inną firmę, spisać testament czy sporządzić dokumenty notarialne, to właśnie notariusz jest osobą, do której musisz się zwrócić. W wielkich miastach, takich jak Warszawa, kancelarii notarialnych jest bez liku. Jak się odnaleźć w obfitości ofert i wybrać najlepszego fachowca? Odpowiedź znajdziesz poniżej.
Rozwód
Dodane przez: Marc Hatot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak odpowiedzialnie i z klasą przeprowadzić sprawę rozwodową?

Spora część z nas dobrze wie, że życie jest nieprzewidywalne i niejednokrotnie pełne nieoczekiwanych sytuacji. Niestety, często zdarzają się nam w podobny sposób sytuacje ciężkie, które nie są do końca przez nas przewidziane. Sytuacje takie przeważnie występują na tle rodzinnym.
kurtka z zamkiem
Dodane przez: Robert Sheie
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Od jakiegoś czasu masz niemały kłopot

Czujesz, że sam sobie z nim nie poradzisz. Myślałeś, aby szukać fachowej pomocy, lecz martwisz się, czy taką sprawę jak Twoja ktoś będzie chciał poprowadzić?


Od jakiegoś czasu masz niemały kłopot

Do tego czasu nie miałeś konieczności szukać takiego wsparcia i nie orientujesz się, w jakich sprawach kancelaria prawna może Ci pomóc? W zasadzie w każdej dotyczącej sfery pieniężnej, spadkowej, administracyjnej, a nawet karnej.
Port lotniczy
Dodane przez: blu-news.org
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Na czym polega odprawa celna i jak przebiegają wszelkie związane z nią podejmowane kroki

Odprawa celna - choć większość z nas niejednokrotnie słyszy te słowa, tak naprawdę nie zawsze do końca zdajemy sobie sprawę czym jest i jakie procedury obejmuje. Odprawa celna to skontrolowanie towarów i dokumentów, a także pobór cła i podatków. Jest to dopełnienie wszystkich procedur niezbędnych przy przejmowaniu towarów, bagaży czy też po prostu ludzi przy przejeżdżaniu granicy celnej.
podatki
Dodane przez: Simon Cunningham
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rozliczenie deklaracji podatkowej za 2016 rok przy pomocy narzędzi sieciowych

Przybliżający się okres rozliczeń podatkowych każdego roku wiąże się z dużą ilością nerwów oraz często pobocznych wydatków – związanych chociażby z koniecznością wynajęcia księgowego. Jednak stworzenie deklaracji nie musi być tak bardzo kłopotliwe jak do tej pory.
tłumaczenie
Dodane przez: _ Kripptic
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób sprawnie znaleźć wykwalifikowanego tłumacza przysięgłego?

Współcześnie często występuje potrzeba używania w różnych sytuacjach języka angielskiego. Wiele krajowych firm współpracuje z zagranicznymi partnerami.
polska na mapie
Treści źródłowe: pixabay.com

Możliwości dotyczące legalizowania pobytu w Polsce

Cudzoziemcy będący na terenie naszego kraju, jak i Polacy rozsiani po rozmaitych zakątkach na świecie powinni mnóstwo wiedzieć na temat legalizacji pobytu w danym miejscu. Ten temat musimy zgłębić. Szczególnie dobrze będzie wówczas, gdy do naszej dyspozycji będzie doświadczony adwokat imigracyjny.
prawo

Niezgoda na nowe zatrudnienie a odprawa – czy nowe ustawodawstwo jest skuteczniejsze w tej kwestii?

W związku z coraz częstszym przechodzeniem na umowy zlecenie i dzieło, etaty zmniejszają się liczebnie, ewentualnie są dzielone. Zmiana warunków płac, wynikająca przeważnie ze zmiany formy zatrudnienia (szczególnie na niekorzystnych warunkach) sprawia ból głowy nie tylko pracownikom. Nic dziwnego, że pracujący przez lata na umowie o pracę nie przyjmą informacji szefa o zmianie warunków na pół etatu, czy zlecenie.
Prawo

W jakich sytuacjach trzeba wybrać się do radcy prawnego? Szybki poradnik dla wszystkich z nas

Nie należy znać się dobrze na wszystkich dziedzinach. Jeśli popsuje nam się auto, udajemy się do warsztatu samochodowego. W przypadku, gdy pralka nie pracuje dobrze wzywamy fachowca. Podobna zasada powinna obowiązywać, gdy chodzi o aspekty prawne. Konsultacje z radcą prawnym mogą nas uchronić przed wieloma późniejszymi problemami. W jakich sytuacjach trzeba udać się do prawnika?
prawnik
Dodane przez: Steven Vance
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Usługi oferowane przez biura prawnicze

W życiu człowieka stosunkowo często zdarza się, że konieczna jest porada wykwalifikowanego prawnika. Niezbyt często bowiem zwykli ludzie bez wykształcenia prawniczego posiadają na tyle rozległą wiedzę w tym zakresie, że są w stanie podołać zawiłym przypadkom prawnym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.